Akce diskuzního klubu Vlastenců Zlínského kraje

V měsíci únoru a březnu pokračuje série přednášek zajímavých z hlediska současného dění.

Ve čtvrtek 27. února 2020 v 18:00, Zlín, Štefánikova 167 (budova Centroprojektu u Kolektivního domu) v 1. patře - beseda s poslancem PČR a bývalým velvyslancem v arabských zemích na téma Islám - střet civilizací. Mgr. Jiří Kobza bude hovořit ve Zlínském diskuzním klubu na aktuální téma současného šíření islámu v Evropě a ve světě a o o svých zkušenostech, které získal během pobytu v Iránu, kde pracoval v letech 2000-2004 jako obchodní rada a později jako chargé d´affaires na velvyslanectví ČR.

Ve čtvrtek 12. března 2020 v 18:00, Zlín, Štefánikova 167 (budova Centroprojektu u Kolektivního domu) v 1. patře - beseda s nezávislým publicistou Mgr.Lukášem Visingrem na téma Česká republika a možné hrozby válečného konfliktu. Odborník na vojenskou tématiku pan Mgr. Lukáš Visingr bude hovořit ve Zlínském diskuzním klubu o vojenských ohroženích České republiky. Co nám reálně nebo domněle hrozí - občanská válka, teroristé, Rusko, Čína, USA, spojenci z NATO, budoucí Evropský chalifát, Turecko nebo nekontrolovaná migrace z chudých oblastí světa? A nebo můžeme být v klidu a těšit se na lepší zítřky a rozpustit armádu?

Akce České vexilologické společnosti

Výroční členská schůze České vexilologické společnosti se bude konat v sobotu 5. září 2020 ve Frýdku - Místku v rámci 7. Českého národního vexilologického kongresu.